Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

15 травня у всьому світі відзначається чудове свято – День сім’ї. Сім’я це все найкраще, що придумало і увібрало в себе людство. На світі немає важливішого і чудового союзу між людьми, ніж сімейний.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі українського народу, його головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

15 травня – чудовий привід сказати своїм близьким прості й водночас найважливіші слова: «Я люблю і ціную тебе, це щастя, що ми – сім'я!»

З нагоди Міжнародного дня сім’ї працівники читального залу організували тематичну книжкову виставку «Сім’я – найперше соціально-педагогічне середовище виховання і розвитку дітей».

Всіх бажаючих запрошуємо до перегляду!