Новорічна ялика

Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

Дні науки в СумДПУ імені А. С. Макаренка є найважливішою подією року в житті університету. Це підведення підсумків цілорічної дослідницької роботи науковців вишу, презентація її результатів університетській спільноті, визначення напрямків наукового пошуку на наступний рік. Бібліотека традиційно бере активну участь у цих заходах.

18 травня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених з міжнародною участю. В рамках заходу Наукова бібліотека підготувала розгорнуту книжкову виставку-перегляд «Академічна культура дослідника в освітньому просторі». На експозиції було представлено навчально-методичні практики щодо формування академічної культури дослідника в освітньому просторі, результати наукових, науково-методичних досліджень студентів, магістрантів, викладачів, науковців на засадах академічної доброчесності, матеріали щодо упровадження стандартів академічного письма та публікаційної етики.

22 травня на урочистому засіданні Вченої ради університету бібліотека презентувала виставку-експозицію «Науковий доробок викладачів СумДПУ імені А. С. Макаренка». Присутні мали можливість ознайомитись із науковими досягненнями інститутів, факультетів та кафедр університету. З кожним роком кількість наукових праць і видань збільшується, що засвідчує про розвиток університетської науки. Цьогорічна експозиція складалася з 9 розділів і нараховувала понад 300 примірників видань. Найбільшу зацікавленість викликала добірка «Переможці конкурсу посібників, наукових та навчальних робіт 2016 року».