Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

Дні науки в СумДПУ імені А. С. Макаренка є найважливішою подією року в житті університету. Це підведення підсумків цілорічної дослідницької роботи науковців вишу, презентація її результатів університетській спільноті, визначення напрямків наукового пошуку на наступний рік. Бібліотека традиційно бере активну участь у цих заходах.

18 травня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених з міжнародною участю. В рамках заходу Наукова бібліотека підготувала розгорнуту книжкову виставку-перегляд «Академічна культура дослідника в освітньому просторі». На експозиції було представлено навчально-методичні практики щодо формування академічної культури дослідника в освітньому просторі, результати наукових, науково-методичних досліджень студентів, магістрантів, викладачів, науковців на засадах академічної доброчесності, матеріали щодо упровадження стандартів академічного письма та публікаційної етики.

22 травня на урочистому засіданні Вченої ради університету бібліотека презентувала виставку-експозицію «Науковий доробок викладачів СумДПУ імені А. С. Макаренка». Присутні мали можливість ознайомитись із науковими досягненнями інститутів, факультетів та кафедр університету. З кожним роком кількість наукових праць і видань збільшується, що засвідчує про розвиток університетської науки. Цьогорічна експозиція складалася з 9 розділів і нараховувала понад 300 примірників видань. Найбільшу зацікавленість викликала добірка «Переможці конкурсу посібників, наукових та навчальних робіт 2016 року».

eSSPU Institutional Repository

Центр учбової літератури

Тестові доступи

Передплачені періодичні видання

Подаруй Бібліотеці книгу!

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Соціологічне дослідження