Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

9 жовтня 2017 року в центральному читальному залі Наукової бібліотеки відбулась година-реквієм «Героям слава!», приурочена Дню Захисника України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності ветеранам Другої світової. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

На захід було запрошено сумського барда Володимира Олександровича Щеглова. Воїн-афганець, активний учасник руху волонтерської допомоги армії виступив перед присутніми з власними творами. Вони про пережите, про бойові дії і щасливе повернення бійців додому, про біль втрат і радість від перемог, про чоловічу дружбу, про любов до життя.

Підполковник розповів про непрості будні волонтерів, які допомагають нашим воїнам в зоні АТО.

Присутні із захопленням та цікавістю слухали схвильовані розповіді, патріотичні пісні автора-виконавця. Наприкінці зустрічі учасники сфотографувалися з прапором на згадку про незабутній захід.

Шануємо захисників України!