Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

27 квітня в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи до виховання учнів козацьких класів і хортингістів у навчальних закладах».

На конференції мова йшла про головне завдання середньої та вищої школи у вихованні патріотизму – формування світогляду учня, студента та їх ставлення до рідної країни, до національних святинь, посилення любові до України, мови, до збереження матеріальних і духовних цінностей.

За тематикою конференції Наукова бібліотека організувала книжкову виставку «Козацька педагогіка в системі сучасного національного виховання». Документи представлені на експозиції розкривали зміст інноваційних методів виховання учнів козацьких класів у загальноосвітніх закладах України; виховний потенціал козацької педагогіки; методи управління національно-патріотичним вихованням; сутність хортингу як національного виду спорту. Учасники конференції та гості з Києва, Запоріжжя, Полтави, Харкова з цікавістю ознайомились з методичними матеріалами науковців та викладачів університету.