Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

                                Нехай не згасне світ науки
                                        В. А. Шендеровський

Сьогодні важко навіть уявити Сумський державний педагогічний університет без такої яскравої особистості, висококваліфікованого фахівця, вченого-педагога, прекрасного організатора, незаперечного авторитета та знавця, як Федір Миколайович Лиман.

Сучасна алгебра зобов’язана вченому багатьма визначними дослідженнями. Йому належать більш ніж 70 наукових і науково-методичних праць, численні монографії з теорії груп, навчальні посібники з математичної логіки і теорії алгоритмів та вищої математики. Потужний творчий потенціал не дає професорові Лиману стояти на місці, кличе до підкорення все нових і нових вершин і в науці, і в педагогічній діяльності. Він надихає на наукову звитягу не одне покоління молодих вчених.

У лютому Федору Миколайовичу виповнюється 75 років. До ювілею вченого Наукова бібліотека підготувала віртуальну виставку-портрет «Людина повної посвяти науці».

Федір Миколайович – це частина історії і сьогодення нашого університету. Він є прикладом вірного служіння справі розвитку вітчизняної освіти і науки.