Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

                      Треба, щоб у світі знали про все…
                                                        Жюль Верн
Немає в світі людини, якій не було б відомо ім’я Жюля Верна, яка б не прочитала жодної з його захоплюючих, повних пригод книг. Жюль Верн створив унікальний світ, без якого неможливо уявити художню літературу. Його розвоповіді перекладено на 148 мов світу. Французький письменник Жюль Верн вже після виходу своїх перших романів увійшов у світову літературу як перший класик науково-фантастичного і майстер пригодницького роману.

У його романах багато несподіваних подій, раптових поворотів у сюжеті. Він збагатив цей жанр новим змістом і підніс на вищий щабель досконалості його художню форму. В творах з ускладненою інтригою письменник не обмежується звичайними для пригодницького роману художніми засобами. Щоб по-справжньому зацікавити читача, він завжди вигадує незвичайний сюжетний хід або неймовірний поворот дії. Автор показав себе винахідником не тільки щодо наукової фантастики, але і в доборі сюжетів, які відзначаються невичерпним розмаїттям, оригінальністю, новизною.

До 190-річчя від дня народження Жюля Верна Наукова бібліотека запрошує ознайомитись з літературною виставкою «Море, Музика та Свобода – ось те, що я кохаю» (абонемент художньої літератури – 108 ауд.). На експозиції представлено пригодницькі романи автора, літературознавчі дослідження його творчості та методичні матеріали для студентів.