Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

21 березня у Всесвітній день поезії в літературній вітальні бібліотеки щирі шанувальники поетичного слова зібрались на вечір-автограф «Творчість – це музи безмежні крила».

Читачі бібліотеки зустрілися з поетесою Сніжаною Вечорка – членом Національної спілки письменників України, щирою українкою, талановитою й неординарною особистістю. В затишній атмосфері читального залу відбулась презентація збірок автора. В поезіях пані Сніжани – філософія життя: те, що пройняло душу, вилилося на папір, стало віршами. Її твори глибокі і ліричні, теплі і світлі, без зайвої патетики. Все, про що йдеться у віршах Сніжани Вечорки, – із реалій сьогодення, з яких складається життя. Авторка ненав’язливо веде чутливу розмову з читачем: про любов, про байдужість, про зраду, захоплення і розчарування в житті.

Зустріч вийшла теплою і сердечною. Авторка читала присутнім свої поезії, щедро ділилась теплом свого серця, дарувала присутнім Добро і естетичну насолоду, зігрівала душу Світлом високого поетичного Слова, що дає нам натхнення і сили жити.