Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

20 квітня в рамках Тижня молодіжної книги в читальному залі Наукової бібліотеки відбулась творча зустріч з сумчанкою, поетесою, педагогом Ніною Володимирівною Горбенко.

В особливій атмосфері, під музичний супровід прозвучала обрана лірика, в якій гості вечора могли відзначити для себе чітку позицію поетеси і ясність поглядів на сучасний світ, вболівання і оптимізм, проривну силу її думки і характеру, природно-м’яку, а в моменти напруження – гостру образність мислення.

Пані Ніна презентувала свою нову книгу «Земля для життя». Збірка віршів та оповідань присвячена світлій пам’яті земляків та поколінню її батьків. Затамувавши подих, гості заходу слухали вірші, присвячені Героям Майдану, воїнам АТО, оповідання про голодомор в Україні.

Приємним сюрпризом на вечорі став виступ відомого сумського барда, композитора, волонтера Володимира Щеглова, який подарував присутнім кілька музичних композицій на вірші Ніни Горбенко та декілька своїх власних творів.

Усе життя ми йдемо між світло і пітьмою, визначаючи перш за все для себе, що є добрим, правильним, людяним – світлим, а що навпаки – несе в собі байдужість, виражений негатив, заплямовує чистоту душ, руйнує чуттєве і матеріальне благополуччя, те, що образно можна назвати темним у нашому житті. Гарна метафора – іти між пітьмою і світлом (а не на осліп), прокладати життєвий шлях, розділяючи, розмежовуючи оточуючи події, емоції, настрої, думки на світлі і темні. Мабуть, здатні на це не всі, а лише люди з чітко визначеною життєвою, моральною, громадською позицією – такі як Ніна Володимирівна Горбенко і Володимир Щеглов.