Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

                                   Немає страшнішої кари
                                   за муки нечистого сумління, бо
                                   немає вищого судді за правду…
                                                                В. Чорновіл

«Він був людиною емоційною, гострою, принциповою, ніколи не відступався від своїх позицій. Можливо, інколи він бував надто різким, але непросте життя В’ячеслава Чорновола й ті обставини, в яких ми працювали, змушували бути саме таким, відстоювати інтереси держави, інтереси простих людей », – зазначав В. Пинзеник.

В’ячеслав Чорновіл не став постаттю потойбічного світу, а залишився у наших щоденних реаліях. Він уріс у долю України, бо був центральною фігурою на політичному небосхилі сучасного українського державотворення. А тому все, що він зробив, залишається.

Його сприймали й не сприймали. Й тоді, за життя, й уже посмертно. Проте саме його, В’ячеслава Чорновола, як людину і політика, знають усі, про нього говорять. Він – особистість, про яку не можна не говорити, не можна просто так викинути з пам’яті. Й отим примітивним словом «пересічний» громадянин – його назвати не можна. Не пристане воно до імені В. Чорновола.

В’ячеслав Чорновіл залишається в нашій пам’яті, живе разом з нами і нині спонукає та закликає нас до дії. Бо він – лідер. Великий Лідер великої нації.

До 80-річчя від дня народження В. Чорновола Наукова бібліотека організувала тематичну підбірку літератури «Борець за свободу України», на якій представлено: збірник творів у 10-ти томах, монографія-нарис портрет політика, матеріали про життя та політичну діяльність.