Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

Рід український прекрасний духовністю. З найдавніших часів наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління в покоління. Українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона. Стрітення – свято початку весни. За народними уявленнями на Стрітення зима йде туди, де було літо, а літо – де була зима.

15 лютого в читальному залі Наукової бібліотеки відбувся фольклорний захід «Весна-красна Україну вітає». Студенти інституту педагогіки та психології поринули в світ ураїнських традицій і звичаїв, ознайомились з обрядом святкування Стрітення, його атрибутикою, релігійним трактуванням. Присутні прослухали веснянки у виконанні фольклорного ансамблю «Серпанок», переглянули відео святкового весняного обряду проводів зими та закликання весни у виконанні гурту «Володар», відео «Виготовлення стрітенських «свічок-громовиць».

Для майбутніх вчителів були організовані книжково-ілюстративна виставка «Душа розквітне навесні» та етнографічний куточок «Стрітенська свічка».