Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом. Цього дня (1882 року) німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття мікробактерії (збудника) туберкульозу.

Метою Всесвітнього дня є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати зрозуміти людству, що чинити опір цій хворобі можна і треба. Щоб зупинити та перемогти хворобу усі мають зрозуміти, що без обізнаності про туберкульоз, боротьба з ним приречена на невдачу.

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в читальному залі бібліотеки відбулась інформаційна година «Наше здоров’я – в наших руках!», метою якої було поширення інформації про туберкульоз та об’єднання зусиль щодо ліквідації цієї хвороби. Перед присутніми виступив лікар-терапевт Гіленко А. О. Студенти фізико-математичного факультету ознайомились з методами профілактики, діагностики та лікування цієї небезпечної інфекційної хвороби. Адже зараз дуже важливо кожному пересічному громадянину знати про підступність туберкульозу, як запобігти цьому захворюванню, про сприяючі фактори захворювання, перші ознаки та необхідність звернутись до лікаря.

Дякуємо всім, хто взяв участь в заході. Бережімо себе!