Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

                                Здорові люди люблять життя...
                                                           Генріх Гейне

7 квітня у всьому світі відзначають Всесвітній день здоров'я (World Health Day), започаткований у 1950 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Здоров’я є необхідною умовою і невід’ємною характеристикою життя. За визначенням ВООЗ: «Здоров’я це стан повного фізичного, психологічного та соціального благополуччя».

З кожним роком все більша кількість свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження і зміцнення здоров’я. Адже здоров’я – це основа для реалізації можливостей людини: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири успішного майбутнього.

З-поміж пріоритетних напрямів освіти, що визначені Національною доктриною розвитку освіти, є «пропаганда здорового способу життя, стимулювання у молоді прагнення до здорового способу життя».

Традиційно до Всесвітнього дня здоров’я Наукова бібліотека організовує цикл просвітницьких заходів:

  • «Алгоритм здоров’я. Людина і суспільство» – тематична книжкова виставка (абонемент наукової літератури № 1, 113 ауд.);
  • «Діалог з природою: здоровий спосіб життя та ековалеологія» – книжкова виставка (читальний зал № 2);
  • «Школа поведінки в надзвичайних ситуаціях» – тематична виставка (інформаційно-бібліографічний відділ, 268 ауд.);
  • «Збережи здоров’я» – валеологічна гра (читальний зал № 2).

Пам’ятаймо, щоб жити повним, яскравим життям, відчути усі його смаки, треба бути здоровим. Здоров’я – найцінніший скарб, без нього немає сьогодення, немає майбутнього!