Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

Бібліотека авторефератів

Повнотекстова електронна база авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 по 2012 рр. Ресурс Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.


Бібліотека Херсонеського музею

Bibliotheca Chersonessitana містить оцифровані рідкісні видання ХІХ-початку ХХ ст.: Записки Одесского Общества Истории и Древностей, Известия Императорской Археологической Комиссии, Известия Русского Археологического Института в Константинополе, Известия Таврической Ученой Архивной Комиссии, Материалы по Археологии России, Отчеты Археологической Комиссии, а також видання Херсонеського музею та інше.


Відкриті архіви України

Электронні архіви, що надають відкритий доступ до наукових праць власних інституцій.


Вікіджерела

україномовний розділ мережевої бібліотеки Wikisource. У ній розміщено художні твори, історичні та інші документи, статті, вихідні тексти програм тощо, тобто будь-які тексти, в тому числі супроводжувані мультимедійними ілюстраціями, що можуть бути корисні україномовній спільноті.


Вікіпідручник

україномовний розділ сервісу Wikibooks. У ній розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп'ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.


OAI ґарвестер 

Система пошуку у відкритих архівах України. Даний сервіс надає можливість одночасного пошуку в електронних повнотекстових бібліотеках України. Даний сервіс працює на основі протоколу OAI-PMH. Протокол OAI PMH призначений для створення відкритих електронних бібліотек, який надає можливість інтегрувати інформаційні ресурси.


Відкритий гуманітарний архів "АНТРОПОС"

Архів заснований Центром гуманітарних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка 2007 року за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Він відкритий для діяльних спільнот, інституцій та окремих дослідників, готових розміщувати для тривалого зберігання й доступу власні наукові монографії, статті, рецензії, огляди, джерельні матеріали і бази даних, музейно-архівні колекції, дослідницькі й культурні проекти, навчальні матеріали, презентації, каталоги й бібліографії.


Державна служба інтелектуальної власності України

Організовує в установленому порядку експертизу об'єктів права інтелектуальної власності, видає патенти/свідоцтва на об'єкти права інтелектуальної власності. Здійснює державну реєстрацію та ведення обліку об'єктів права інтелектуальної власності, проводить реєстрацію договорів про передачу прав на об'єкти права інтелектуальної власності, що охороняються на території України, ліцензійних договорів;


Державне підприємство "Український інститут промислової власності"

Український інститут промислової власності є державним підприємством головними завданнями якого є: прийом заявок на видачу охоронних документів на об'єкти промислової власності, проведення експертизи заявок на об'єкти промислової власності на відповідність їх умовам надання правової охорони, забезпечення здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності і змін їх правового статусу та офіційної публікації відповідних відомостей.


Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг

Філія Державного підприємства «Український інститут промислової власності». Має найповніші нормативно-правові бази та зібрання нормативних і правових актів у сфері інтелектуальної власності. Відсутність посередників. Найкоротші терміни виконання пошуків на тотожність та схожість. Гнучка система ціноутворення. Сувора політика конфіденційності.


Державна організація "Українське агентство з авторських та суміжних прав"

Управління на колективній основі і захист майнових прав вітчизняних і зарубіжних авторів на території України. Усунення порушень в галузі авторського права в переговорному або судовому порядку. Попередження правопорушень у сфері інтелектуальної власності шляхом підвищення інформованості громадськості в області авторського права. Сприяння становленню та розвитку загальної правової системи у сфері інтелектуальної власності та колективного управління авторськими правами на Україні./p>


Навчальні матеріали онлайн


Наукова періодика України

Портал Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. НАН України надає відкритий доступ до 1535 наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні.


Наукова періодика України (журнали відкритого доступу)

Наукова періодика України (журнали відкритого доступу). 54 журнали, що є рецензованими виданнями та підтримують політику відкритого доступу до наукових публікацій. Сайт використовує Open Journal Systems 2.4.1.0 – програмний пакет з відкритим вихідним кодом, який обслуговує процеси менеджменту та публікації журналів.


Державне агентство з питань електронного урядування України

Реалізація державної політики у сфері наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, інформатизації, формування, використання і захисту державних електронних інформаційних ресурсів та створення умов для розвитку інформаційного суспільства.


Інститут історії України НАН України

на порталі розміщені електронні версії досліджень та монографій сучасних українських істориків, українська історична періодика.


Український інститут науково-технічної і економічної інформації (УкрІНТЕІ)

Головний науково-дослідний інститут України з проблем науково-технічної і економічної інформації. Виконує функції з організації міжнародного співробітництва у сфері науково-технічної інформації.


Повернутися до ресурсів відкритого доступу