Обласне методичне об’єднання

Фонд рідкісних та цінних видань

Мапа сайту

Для гарного відображення Мапи сайту
необхідний
Adobe Flash Player 9
або вище
Завантажити Adobe Flash Player

Лічильник

HotLog

Українські пошукові системи

Здійснює пошук по українським серверам, а також серверам з українською тематикою у всьому світі. Область пошуку можна додатково обмежувати однією або декількома регіональними підрубриками. Важлива унікальна особливість Мети - підтримка пошуку з урахуванням морфології української мови.

Пошуковий сервер виконує пошук по українським ресурсам Інтернет, складається з пошукового сервера і порталу. Також точний прогноз погоди по Україні.

Українська пошукова машина. Пошук документів, пошук музики, зображень, фото.

Українська пошукова система. Каталог українських ресурсів.

 

 

Каталог українських ресурсів з рейтингом сайтів та пошуковою системою. Має великий арсенал даних. Дозволяє шукати за фразами.

UAndex

Пошукова система по українських сайтах.

Портал має потужні пошукові можливості у текстах документів в мережі Інтернет, архівах української преси, українських новинах, товарах та послугах. Пошук виконується не тільки українською, а й російською, англійською, французькою та іншими мовами.

Великий багаторівневий каталог українських ресурсів (тематична та регіональна класифікація), швидкий пошук за ключовими словами.

Український інформаційний портал, каталог українських сайтів, пошук, новини, спорт, суспільство, пошта, радіо. Пошук виконується через Google або через Яндекс.

Багатомовна пошукова система

Має великі властивості пошуку. При цьому загальна кількість проіндексованих сторінок перевищує два мільярди. Відбір документів можна проводити на більш як шестидесяти мовах.

 

Інформаційно-пошукова система, орієнтована на пошук наукової літератури за різними галузями знань та джерелами інформації, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, що опубліковані видавництвами, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями в науковій бібліотеці Google Academy.

Російські пошукові системи

 

Пошукова система „Рамблер” містить інформацію про більш як 12 мільйонів документів, розміщених на серверах країн СНД та Росії.

 

Величезна пошукова машина в російській частині Інтернет: кількість проіндексованих документів наближається до 56 млн.


Англомовні пошукові системи

Глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук інформації по національним та міжнародним науковим базам даних та порталам.

Англомовна пошукова система. Має найбільш розвинену структуру каталогів й різних сервісів.

 

До складу Lycos входить величезна база даних з кількістю URL понад 66 млн. Ця пошукова система містить різноманітну цікаву інформацію, новини, мапи міст, а також засоби для пошуку адрес різних осіб і пошуку зображень і звукових кліпів.

 

Це база даних, яка містить близько 54 млн. документів, індексованих по повному тексту, і один з найбільш повних (англомовних) пошукових механізмів.

 

Пропонує 15 категорій змісту, і, клацнувши мишою на одній з них, відкривається декілька підкатегорій з короткими анотаціями англійською мовою безлічі цікавих вузлів.

 

Відрізняється від інших пошукових вузлів тим, що дозволяє вести пошук англійською мовою в службах новин і публікує огляди Web-сторінок. База даних цього вузла складається з понад 50 млн. сторінок з індексацією по повному тексту.

ROAR (Registry of Open Access Repositories портал, що уніфікує доступ до 1436 репозитаріїв з усього світу. Можливість пошуку: за географічною ознакою, за системою, яка архівує (програмне забезпечення), за типом змісту. Створений та підтримується University of Southampton (UK).

 

SSM (Simple Search Metadata in Open Archives Ukraine)

 

Система пошуку у відкритих архівах України - гарвестер, розроблений Житомирським державним університетом імені Івана Франка. Надає можливість одночасного пошуку повнотекстової наукової інформації (статті, навчальні матеріали, презентації, розділи монографій та підручників, зображення тощо) у відкритих електронних архівах (репозитаріях)України, зареєстрованих також в міжнародних гарвестерах. Оновлення записів з архівів виконується щоденно.


Повернутися до ресурсів відкритого доступу